AGILITY TÁBOR 2020

Srpen, 2020

Ve dnech 5. – 9.7. se konal 1. turnus agility táborů ve výcvikovém středisku Amonra v Čebíně s trenérkou Janou Zvonkovou. Zúčastnilo se ho 9 agiliťáků a mezi nimi i 3 členky našeho kynologického klubu: Kamila Sedláčková s Gucci, Danča Janů s Amy a Eliška Zlámalová s Kimi.

Každý den, kromě příjezdového a odjezdového dne, byla 3 tréninková kola, ve kterých se Jana každému individuálně věnovala. Z tréninku jsme si vždycky něco odnesli a zase se něco přiučili.
Cvičili jsme jako skokovky, tak i celé parkury, sekvence nebo rozlišování stranových povelů, vedení na dálku – podpoření samostatnosti psa. Janiny tréninky mají systém a je velké plus, že nás už zná a podle našich schopností připraví trénink.

Každý z nás odjížděl moc spokojený…Kamila byla nejvíce spokojená s tím, že Gucci vydržela trénovat všechny dny a že snad začíná mít agility a paničku ráda. Na parkuru se Gucci dokáže soustředit
a zaběhnout čistě, nebála se houpačky a v nácviku sbíhaček na kladině se také posunula, stále budou makat na rychlosti a psovod na sobě.
Pocity Danča z tábora: “ Amy pracovala celý tábor, což mi udělalo největší radost. Jana nás pochválila, že jde vidět obrovský pokrok v naší práci.“
A Kimi se také moc snažila po celou dobu, nic jí nedělalo velký problém, ale pořád je co vylepšovat
a na čem pracovat.
Všechny mále spoustu úkolů na dotrénování věcí, které nám jdou méně.

Všechny jsme moc rády za to, že jsme měly možnost zúčastnit se tohoto vydařeného tábora
a vůbec i za možnost cvičit u trenéra, jako je Jana, hrozně moc nám to ho vždy předává a vysvětlí, tím se čím dál lépe orientujeme v její metodice. Tábor jsme si moc užily jako každý rok a těšíme se na další tréninky s Janou.
Eliška

DRUHÉHO TÁBORA V ČEBÍNĚ od 9. – 13. srpna za stejných tréninkových podmínek se účastnily Kamila Sedláčková, Radka Mišková a Dana Straková.
Radka i Dana jsou s výsledky tábora velmi spokojené: Bery s Radkou běhal čistě, Šanty se předvedla jako moc dobrý agiliťácký pes (a pokud si Dana dobře ošetřila kolena, tak ji i stíhala…..), Kamila s Guči opět hledala cestu k rychlosti.