Bílokarpatské Slavnosti

Červenec, 2022

Po dvouleté pauze jsme se zúčastnili Bílokarpatských slavností které se konaly dne 12.6.2022. Žádost o účast došla v době kdy již skupina Agility byla přihlášena na závody a měla zaplacené startovné. A tak účast zůstala na sportovní kynologii.

Předváděčky jsme zahájili úderem 10. hodiny a po malém úvodu který přednesl předseda Petr Pochylý se slova ujala naše nejzkušenější kynoložka Šárka Pochylá, která celou akci komentovala.

Celkem se předvedlo deset psovodů se svými  psi  a tím chci poděkovat těm to psovodům a jich parťákum : Boženka a Amyš,Vraťa a Roxa,Martina a Alvin,Linda A Mefi,Mikuláš a Eira,Jarda a Kronos,Agata a Kikina,Petr a Bazzy,Šárka a Amali, Šárka a Jenna, Všichni psovodi předvedli své dovednosti jak na překážkách tak na place.

Po předvedených poslušnostech jsme připravili závod pro děti které po překonání  trati dostali něco dobrého na zub a pamětní medaile  u příležitosti 70 let činnosti našeho klubu. Odměnou nám byl dětský úsměv a rozzářené oči radostí.

V zákulisí se už připravovali obrany které figuroval Filip Holomek a psi si zakousali jak  na rukáv tak i v závěru na ringo oblek. Dle ohlasu diváků se celá akce vydařila a to nás potěšilo.

Chci poděkovat všem kteří se podíleli na přípravě a hlavně Šárce Pochylé obstaráním sladkostí pro děti a tím jí děkuji za sponzorský dar.

Do galerie dodám fotografie.

Petr