Hodnocení brigády 30.4.2022

Květen, 2022

počasí : 1 *
účast : 1 * (hlavně sporťáci chlapi)
vykonaná práce: připravené nové stání na boudu, odstraněná skruž od drenáže, rozmontovaná střecha nad posezením, křoviňákem sestřihnutá tráva kolem plotů, vyčištěná toika, vymetené a vydezinfikované kotce, agiliťácká bouda vyčistěná a navrtané potřebné úložné prvky na lehké předměty, přestěhované horní dvojkotce na jiné místo, uklizená sportovní bouda, vytvořené nové úložiště na zátěžové vaky, uklizený sklep na chatě a nařezané dřevo pod schody.

Výbor děkuje všem, kteří přiložili ruku k dílu.

Co zbývá ještě udělat: máte-li čas, chuť a potřebu dohnat hodiny ptejte se Petra nebo Dany, ti vám pomohou s nalezením potřebné práce (např. by se mohla natřít železná konstrukce od střechy nad posezením, radikálně seřezat živý plot směrem ke studánce za starými dvojkotci, vykopat opatrně živý plot za stávajícími kotci a začít ho sadit do horního cípu cvičáku, za vhodného počasí podsévat holiny na cvičáku travním semínkem).
Pokud se rozhodnete pro tento typ individuální brigády, domluvte se vždy s výborem co uděláte, kolik jste na tom trávili času, popřípadě přineste účtenky od nakoupeného materiálu (např. barva)