Sranda závod +oslava 70.let činnosti klubu.

Červenec, 2022

Oslava 70-ti let našeho klubu začal dne 25.6. sranda závodem  v 10 hodin a 30 minut kdy si všech  šestnáct závodníků vylosovalo startovní čísla dle kterých startovali.

Celý závod posuzovali Milan Novotný a Zdeňka Dulovcová a soutěžilo se v deseti disciplínách: Jízda psa na kolečkách,plazení psovod se psem,aportování míčku z vody,slalom psovoda se psem,aport přes překážku, skákání v pytli se psem u nohy,tunel pes psovod,přenášení psa a aportování špekáčků.

Soutěžilo se ve třech kategoriích: děti,velcí a malý psi.

Zde jsou výsledky:

První kategorie DĚTI: 1 místo-Eliška Bartková, 2 místo-Kája Maršálková , 3 místo-Jakub Sedláček , 4 místo-Karolina Frankeová 

Druhá kategorie Malý psi: 1 místo- Agáta Pochylá a Tedík, 2 místo-Petra Maršálková  ,3 a 4 místo-Alžběta Omelková  která závodila se dvěma pejsky.

Třetí kategorie Velcí psi:1 místo -Vlastik Šmíd, 2 místo-Agáta Pochylá a Kikina, 3 místo-Lucka Šobáňová,4 místo-Filip  Vávra, 5 místo -Linda Poljakovič

A šestnáctým soutěžícím jsem byl já Petr Pochylý který jsem soutěžil mimo závod.

Doufám že si závod užili soutěžící i jejich přihlížející rodinní příslušníci.

Během závodu i po něm bylo možné posedět a občerstvit se u chaty klubu kde bylo možné si opéct špekáčky a jiné dobroty a osvěžit se točeným pivem. Někteří závodníci a diváci přinesli svoje chutné buchty a slané pochoutky.

Celý závod se mohl uskutečnit díky těmto sponzorům-

HAPPYDOG, Chovatelská stanice AGNITÉ Petr a Šárka Pochylý, BAAR DOG zastoupená Zdeňkou Dulovcovou, STRAVA CZ zasoupená Lucií Hadačovou, Město Uh.Brod zastoupenou Martinou Zábojníkovou a Kynologický klub Uh. Brod

Dále přispěli, Vlastimil Šmíd a Kamila Sedláčková-doufám že jsem na nikoho nezapomněl.

Tímto všem sponzorům a lidem kteří se podíleli na přípravě závodu chci velmi poděkovat. Celková částka za sponzorské dary činila 15 000,Kč

Takovou malou kaňkou na celém závodě pro mě  bylo to ,že ze šesti přihlášených členů Agility se zúčastnila pouze jedna závodnice i přes to že jsem si ověřoval pět dní před závodem kolik závodníků doopravdy bude. Nedostalo se ke mě žádné omluvy od těchto závodníků. 

Ale i přesto jsem si závod i oslavu užil.

Ještě jednou dík všem zúčastněným, všem kteří se podíleli na organizaci závodu a rodině Míškových za pomoc při postavení parkuru pro závod.

Vzhledem k tomu že Míškovi dodali přes 500 fotek tak zde je odkaz: www.uschovna.cz/zasilka/ZV89SZK2RCNG63VZ-3W9

Petr