Zkoušky 30.4.

Květen, 2017

Zkoušky v klubu proběhly dne 30.4.

Zkoušky zahájila naše vedoucí Šárka Pochylá a šest psovodů se psy na nástupu na cvičišti s panem rozhodčím Jaroslavem Matulou. Nejprve nás seznámil s novinkami při posuzování zejména Národních zkoušek a to s tím, že se posuzují stejně náročně  jako zkoušky Mezinárodní a to zejména radostný projev psa s pozorným sledováním psovoda.

Po nástupu následovalo našlapání dvou stop zkoušek ZM a IPO 1, na této zkoušce oba psovodi uspěli. Po těchto dvou stopách následovaly poslušnosti zkoušek ZZO,ZZO 1,ZM,IPO 1,UPr 2,APr-3. Na těchto zkouškách dva psovodi neuspěli.

Po rozestavění zástěn na protilehlé louce začalo posuzování obran těchto zkoušek ZM,IPO 1,APr 3 tyto zkoušky všichni psovodi splnili. Po té následoval oběd, kde jsme si pochutnali na skvělých klobáskách, kofole, kávě, bábovce. Za přípravu zkoušek patří dík opět rodině Pochylých, za skvěle připravenou plochu Arnoštu Urblíkovi, za bábovku Lidce Kadlčíkové a za výpomoc v kuchyni holkám z agility Gabriele a Květě. Po obědě Šárka Pochylá s rozhodčím ukončili zkoušky.

Celé zkoušky provázelo  krásné počasí.

Všem, kteří se podíleli na zkouškách mnohokrát děkuji.

Podívejte se na foto v galerii.

 

Petr